مجله آنلاین

1397/11/01

هفت رنگ زیبا برای ست کردن با لباس قهوه‌ ای (قسمت اول)

هفت رنگ زیبا برای ست کردن با لباس قهوه‌ ای

رنگ قهوه ‌ای از رنگ های محبوب فصل سرما است و یک لباس قهوه ای در پاییز و زمستان انتخابی مناسب و هماهنگ با فضای خاص این فصول است. اما این رنگ به عنوان یک رنگ خنثی و گرم شاید کمی کسل کننده و تکراری باشد.

به همین دلیل خیلی ها علاقه ای به پوشیدن لباس قهوه ای ندارند. کلید موفقیت استفاده از رنگ قهوه‌ای در استایل و پوشش شما، ترکیب کردن آن با رنگ های دیگری است که به آن تنوع و زیبایی بدهند و از حالت کدر و خموش خارج کنند.

اما کدام رنگ ها با رنگ قهوه ای ست می شوند؟ شاید تصور کنید رنگ قهوه ای را به عنوان یک رنگ خنثی می‌توان با هر لباسی ست کرد اما نتیجه چیز جذابی نخواهد شد.

در این مقاله ما هفت رنگ زیبا و جذاب را که ترکیبی عالی با رنگ قهوه‌ای به وجود می‌آورند و می‌توانند کامل کننده استایل پاییزی شما باشند به شما معرفی می‌کنیم.

کفش قهوه ای رو با چه لباس و شلواری ست کنیم

ست اول: لباس قهوه ای با قرمز تیره

ترکیب رنگ قهوه ای با زرشکی یا بنفش تیره ممکن است دشوار به نظر برسد چون هر دور رنگ های تیره و نسبتا مرده ای هستند و جزو رنگ های فام محسوب نمی شوند.

علاوه بر این قهوه ای و زرشکی هر دو تقریبا گرم به شمار می‌روند و شاید ترکیب تنهای این دو جالب از کار در نیاید اما حضور یک رنگ سوم می تواند این کار را ساده و ممکن کند مانند ترکیب قهوه ای با زرشکی و قرمز تند که هماهنگی بیشتری بین این دو بخش به وجود آورده است و تیره بودن دو بخش اصلی را جبران کرده است.

اولیویا پالرمو استاد ترکیب های غیر منتظره و خاص اما موفق است که او نیز این ترفند را در ترکیب با لباس قهوه‌ای به کار برده و نتیجه ای زیبا و عالی گرفته است.

ست کردن لباس مشکی با قرمز تیره

ست دوم: رنگ قهوه ای و رنگ آبی روشن

اگر به چرخ رنگ توجه کنید رنگی که در مقابل رنگ قهوه ای قرار می‌گیرد طیف آبی است یعنی طیف ‌های مختلف آبی رنگ مکمل قهوه ای هستند و بیشتر این طیف ها را می‌توان با رنگ آبی روشن همراه کرد.

تضادی که بین این دو فام به وجود می‌آید زیبایی خاصی دارد و گرمی رنگ قهوه ای را متعادل می کند و ترکیبی آرامش بخش اما گرم و متناسب پدید می‌آورد.

البته در این ترکیب بهتر است مقدار رنگ آبی کمتر باشد و قهوه‌ای رنگ غالب مجموعه باشد تا تعادل  بهتری بین آن‌ها برقرار گردد.

پس اگر به دنبال یک شال رنگی و شاد برای استفاده با مانتو و پالتوی قهوه‌ای خود هستید رنگ آبی روشن یا فیروزه‌ای را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

ست کردن لباس قهوه ای و آبی روشن با پوشیدن لباس مناسب و انتخاب رنگ صحیح لاغر تر بنظر برسید

ست سوم: رنگ قهوه‌ای با مشکی

در گذشته پوشیدن رنگ مشکی با رنگ قهوه ای از اشتباهات مد شمرده می‌شد اما حقیقت این است که این ممنوعیت شامل طیف های تیره قهوه ای است و طیف های روشن تر را به راحتی می توان همراه با رنگ مشکی پوشید و ترکیبی زیبا و متعادل به وجود آورد که رنگ های موقر و تیره و خنثی در خود دارد.

حال اگر یک پالتوی قهوه ای کمرنگ (شتری، کرم تیره و طیف‌های دیگر قهوه‌ای روشن) دارید و نمی دانید چه شلواری برای پوشیدن با آن مناسب است رنگ مشکی را که بالاترین و ساده ترین رنگ ها است به شما پیشنهاد می‌کنیم.

البته برای تنوع بیشتر می توانید یک رنگ شاد سوم هم به این مجموعه اضافه کنید مثل طلایی یا زرد تا استایل شما شادتر و گرم‌تر شود.

ست کردن لباس مشکی و قهوه ای منبع: whowhatwear.co.uk هفت رنگ زیبا برای ست کردن با لباس قهوه‌ ای (قسمت دوم)

این مقاله را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 دیدگاه برای “هفت رنگ زیبا برای ست کردن با لباس قهوه‌ ای (قسمت اول)”